Wij helpen graag met een plan van aanpak

Functional trainingsstudio inrichten

De Functional trainingsstudio’s zijn niet meer weg te denken uit de traditionele fitnesswereld. Deze vorm van fitnessen komt oorspronkelijk uit Amerika en begint in Europa ook steeds populairder te worden. Fitnessdelivery is al jaren bezig met deze trend en heeft zich hier ook op doorontwikkeld. Zo brengen wij onze kennis over op de klant en denken wij ook mee over inrichting en indeling van de locatie. Daarom is het voor ons ook heel normaal om vrijblijvend langs te komen op locatie. Verder hebben wij in onze fitnesswinkel in Hilversum veel functional training producten als Rigs, wallballs, powerbands, plyoboxen staan om uit te proberen. Kom langs!

Kom langs in de winkel Plan een afspraak
https://www.fitnessdelivery.nl/media/experius/content/block/Crossfit_inrichting.jpg
ART-Fitness.jpg https://www.fitnessdelivery.nl/media/experius/content/block/995128_1_.png
ART-Crossfit & Fitnessdelivery

“Professioneel en veel ervaring”

Fitnessdelivery heeft ons super goed geholpen met de start van ART-Crossfit

In 2019 zijn wij gestart met ART-Crossfit, beide al jaren in het vak en bevoegd om Crossfit te geven, dus veel ervaring met de producten die er voor handen zijn. In eerste instantie wilde wij alleen producten kopen en zelf over de inrichting nadenken. Na verschillende gesprekken met Fitnessdelivery hebben ze ons echt goed geholpen met welke keuzes er gemaakt kunnen worden. Zo zijn wij samen tot een zeer mooi eindresultaat gekomen en 100% tevreden over de samenwerking en levering. Fitnessdelivery heeft goed gekeken naar welke budget er voor handen was en hier op de juiste manier gebruik van gemaakt, zodat wij onze klanten meerdere malen per week een zo gevarieerd mogelijke crossfittraining kunnen geven. Fitnessdelivery heeft uiteindelijk de gehele inrichting van de Crossfitbox gedaan met daarbij horende Rigs.

Fysio Fitness Visscher & Fitnessdelivery

“Fijne winkel, Marijn heeft ons top geholpen”

In 2022 onze crossfitbox uitgebreid in samenwerking met Fitnessdelivery

Bij toeval kwam ik langs in de winkel in Hilversum voor uitbreiding van onze gym en functional trainingsruimte in Groenekan. Hier heeft Marijn (eigenaar van Fitnessdelivery Hilversum) mij super goed geholpen en uitleg gegeven over welke opties er mogelijk zijn. Voornamelijk was ik op zoek naar een Rig en bumperplates. Zelf had ik geen idee wat er met Rigs allemaal mogelijk is en hier heeft Marijn een voorstel gedaan aan de hand van mijn wensen. Het persoonlijk contact vond ik erg fijn, zodat ik hem altijd kon bereiken als ik nog vragen had. Voor iedereen die opzoek is naar uitbreiding of inrichting van de je gym of functinaltrainingsstudio is Fitnessdelivery Hilversum echt een aanrader.
Fysio_Fitness_Visscher_1.jpg https://www.fitnessdelivery.nl/media/experius/content/block/Marijn_vrijstaand_4.png
Fitnessdelivery_small-9_2.jpg https://www.fitnessdelivery.nl/media/experius/content/block/FD_15jaarspecialist_embleem_3__6.png
ALLES VOOR EEN GEZONDE ZAAK

Advies op maat voor professionals

Heb je een Sportschool, PT-studio, Fysiopraktijk, Crossfit box of wil je een bedrijfsruimte inrichten? Wij hebben ruimschoots ervaring en denken graag met je mee. Je bent welkom bij onze locatie in Hilversum of we plannen een afspraak op de desbetreffende locatie.

Offerte nodig? Mail naar: winkel@fitnessdelivery.nl of bel 035 3031338

De voordelen van Fitnessdelivery Zakelijk
✔ Altid persoonlijk en specialistisch advies
✔ Betalen op factuurbasis
✔ Meedenken in kansen
✔ Scherpen prijzen door eigen inkoop
✔ Partner van Lifemaxx, Crossmaxx, Matrix, Life Fitness
✔ Oplossingen voor elk budget
✔ Eigen technische dienst

Locatie en openingstijden

Bezoek onze showroom wanneer het jou uitkomt

Op een toplocatie in Hilversum vind je onze showroom. Wij zijn 6 dagen in de week geopend. Maak je liever een afspraak, geen probleem. Plan een afspraak, dit kan via onze planner of bel ons op 035-3031338.

Adres: Verlengde zuiderloswal 8, 1216BX Hilversum
Gratis parkeren en makkelijk toegankelijk

Maandag: 10.00 – 17.00 uur

Dinsdag: 10.00 – 17.00 uur

Woensdag: 10.00 – 17.00 uur

Donderdag: 10.00 – 17.00 uur

Vrijdag: 10.00 – 17.00 uur

Zaterdag: 10.00 – 17.00 uur

Zondag: Gesloten, alleen op afspraak

Groot assortiment en mooie merken

Functional trainingsproducten voor iedere box of gym

Fitnessdelivery biedt een breed scala aan functionaltrainingsproducten voor de inrichting van een gym. Denk bij de inrichting aan het intekeningen van een Rig. Bij functional training maak je veel gebruik van je eigen lichaamsgewicht ofwel bodyweight, maar ook bars & weights zijn noodzaak voor een gevarieerde workout. Om de hartslag echt even goed te laten oplopen is ons assortiment met conditioning items.

Daarnaast staat functional training niet alleen bekend om daadwerkelijk kracht, maar is mobility ook een groot deel dat bij deze trainingsvorm hoort.

Kom ook eens binnenlopen in onze winkel in Hilversum, hier kan je een groot deel van het assortiment uitproberen. In de winkel staan verschillende airbikes en roeiers opgebouwd voor iedere trainingsniveau en doelstelling.

Rigs en racks
https://www.fitnessdelivery.nl/media/experius/content/block/Crossfit_producten.jpg
Scroll to top